zwrot, wymiana, reklamacja materaca sensit

Materac Sensit jest idealnym rozwiązaniem dla każdego. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, które zapewniają prawidłowe ułożenie i amortyzację sylwetki. Aby się jednak o tym przekonać warto sprawdzić to na własnej skórze! 

 

 

zwrot materaca sensit      

      Dokonując wyboru naszego materaca dajemy możliwość by go sprawdzić pod kątem komfortu i jakości. Proponujemy Państwu

aż 30 dni

od dostawy towaru na sprawdzenie materaca Sensit. Jeśli po tym terminie materac nie spełni Państwa oczekiwań można go zwrócić. 

       
                 

 

 

By dokonać zwrotu materaca wystarczy jedynie wypełnić formularz zwrotu, który jest dostępny na naszej stronie w zakładce kontakt. Po otrzymaniu formularza nasza firma nada kuriera, który odbierze materac i zwróci na produkcję. Transport towaru w ramach zwrotu jest bezpłatny, wystarczy jedynie zapakować i zabezpieczyć materac oraz dołączyć do niego wypełniony formularz. Zwrot wpłaty następuję na wskazany przez Państwa nr konta w ciągu 14 dni od zwrotu towaru wraz z kompletem dokumentów (formularz zwrotu, karta gwarancyjna i dowód zakupu). Komplet dokumentów należy przesłać listem poleconym na adres: Frankhauer SC., Perzów 13-14, 63-642 Perzów.

 

 

formularz zwrotu sensit