Sensit?

Konstrukcja materaca została opracowana na podstawie testów konsumenckich.
Pozwoliło to na dobór odpowiednich surowców oraz na dopasowanie ich do potrzeb Klientów.
Efekty przerosły nasze oczekiwania - 98% osób testujących materac jest zadowolonych
z komfortu wypoczynku, jaki daje im Sensit!
PIANKA LATEKSOWA
Lateks, dzięki wysokiej elastyczności i punktowemu dostosowaniu się do kształtu ciała, doskonale podpiera kręgosłup. Perforowana struktura zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza oraz zapobiega nadmiernej potliwości i przegrzaniu organizmu. Pianka jest trwała, bez tendencji do odkształcania się.
PIANKA WYSOKOELASTYCZNA
Pianka wysokoelastyczna (HR) stanowi bazę materaca, charakteryzuje się dużą sprężystością oraz dużą wytrzymałością. Dzięki niejednorodnej strukturze komórkowej, pianka umożliwia obieg powietrza wewnątrz materaca. Dobrze podpiera kręgosłup oraz amortyzuje ruchy.
POKROWIEC MEDICA
Materac znajduje się w hypoalergicznym pokrowcu, wykonanym z mocnej i przyjemnej w dotyku tkaniny. Wewnętrzna membrana ochronna oraz wszyty zamek błyskawiczny umożliwiają łatwe zdjęcie pokrowca. Można go prać w temperaturze do 60°C, co pozwala na utrzymanie wysokiej higieny snu.
PIANKA VISCO
Pianka termoelastyczna (memory) reaguje na nacisk i temperaturę, doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, przyjmuje jego formę i "zapamiętuje" ją, aż do czasu zmiany pozycji. Zwiększona powierzchnia podparcia organizmu, daje duży komfort wypoczynku i pozwala a pełną regenerację. Materac jednocześnie nie wywiera nadmiernego ucisku na mięśnie i naczynia krwionośne. Zapobiega drętwieniu kończyn i ogranicza ilość zmian pozycji w trakcie snu.
30
30 dni darmowego
testowania